Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HK Gladiators Trnava - HC Topoľčany

2:5

1:3, 0:0, 1:2

Ohlasy

Na Trnavskom ľade sa od začiatku hral svižný hokej. Trnava sa ujala vedenia v 15. minúte, keď Lukačovič vysunul Brzáka, ktorý pretlačil puk za Kompasa. Tento gól však skôr vyburcoval  hráčov Topoľčian, ktorí v priebehu troch minút otočili skóre na tri jedna, a tak sa aj skončila prvá tretina. V druhej tretine pokračoval tuhý boj Trnavy o skorigovanie výsledku, v ktorej si vypracovali veľa sľubných šancí. Dokonca hráč Trnavy Filip Klema išiel sám na brankára Kompasa, ale ten bol pozorný a aj túto šancu zneškodnil. Druhá tretina sa skončila bezgólovo, a tak boj pokračoval v tretej tretine. Šance sa striedali na oboch stranách, ale pozorní brankári držali čisté konto. Trnava sa konečne dočkala a z presilovej hry znížila na 3:2. Za tohto stavu sa neustále tlačila pred súperovu bránku, ale všetky šance skončili opäť na brankárovi z Topoľčian. Trnava urobila chybu pri striedaní, čo využili hráči z Topoľčian a zo samostatného nájazdu Tábi zvýšil na 4:2. Trnava sa aj za tohto stavu stále snažila o obrat, ale dobre chytajúci Kompas všetko pochytal. V samotnom závere Trnava hrala presilovú hru počas ktorej odvolali brankára, ale pri poslednej šanci sa odrazil k skúsenému Podstavkovi. Ten spečatil víťazstvo Topoľčian strelou do prázdnej bránky. Trnava podala proti favoritovi sympatický výkon svojou bojovnosťou a nasadenosťou, ale bez gólu sa ťažko vyhráva.