Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
12. kolo | Sobota 11.11.2017, 14:00

HK Gladiators Trnava - HK Mládež Michalovce

9:1

5:0,2:1,2:0

Góly Trnavy: 1´ Baránek Dávid (Baránek Daniel, Grell Martin), 5´ Grell Martin (Baránek Daniel, Baránek Dávid), 7´ Beník Šimon (Lavrenov Konstantin), 10´ Maroš Lukáš, 18´ Belskiy Alexander (Beník Šimon), 37´ Lavrenov Konstantin (Maroš Lukáš, Belskiy Alexander), 42´ Beník Šimon (Sloboda Dominik, Belskiy Alexander), 48´ Durmis Martin (Lavrenov Konstantin).

HK Gladiators Trnava: Brankári: Ševčík Matej (Vyžinkár Filip) Obrancovia: Kormúth Marco, Žilinský Boris, Beník Šimon, Sloboda Dominik, Bučko Denis, Shura Artemi. Útočníci: Baránek Dávid, Baránek Daniel, Grell Martin, Maroš Lukáš, Greschner Michal, Belskiy Alexander, Boor Stanislav, Lavrenov Konstantin, Durmis Martin, Lukačovič Erik, Žilinský Alexander, Keprt Jakub

HK Mládež Michalovce:

Ohlasy

V prvej tretine sme podali výborný výkon a do šatne sme si išli za stavu 5:0. Zvyšok zápasu sme sa súperovi prispôsobili a najmä tretia tretina bola z nášho pohľadu zlá. Namiesto toho aby sme zápas dohrali pokojne sme sa nevyhli zbytočným vylúčeniam. M. Cibulka.