Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
10. kolo | Sobota 04.11.2017, 13:30

ŠHK KŠK Bratislava - HK Gladiators Trnava

8:3

4:1,1:1,3:0

Góly Trnavy: 12´ Hutár Michal (Baránek Dávid, Baránek Daniel), 20´ Maroš Lukáš (Belskiy Alexander, Burian Matej), 23´ Baránek Daniel (Baránek Dávid, Žilinský Boris).

ŠHK KŠK Bratislava:

HK Gladiators Trnava: Brankári: Vyžinkár Filip (Ševčík Matej) Obrancovia: Žilinský Boris, Burian Matej, Hutár Michal, Beník Šimon, Sloboda Dominik, Bučko Denis, Shura Artemi. Útočníci: Baránek Dávid, Baránek Daniel, Grell Martin, Belskiy Alexander, Greschner Michal, Maroš Lukáš, Drusmis Martin, Lavrenov Konstantin, Keprt Jakub, Lukačovič Erik.

Ohlasy

Po deviatich víťazných zápasoch sme si mysleli, že to pôjde samé. Súpera sme podcenili a v piatej minúte zápasu sme prehrávali 3:0. V druhej tretine sme v presilovej hre strelili kontaktný gól a následne sme si vypracovali množstvo gólových príležitostí. Našu chvíľkovú prevahu súper prerušil gólom po sérií chýb. V tretej tretine súper dominoval a my sme sa nezmohli už ani na gól. Dnes nám chýbala zodpovednosť a chuť hrať. M. Cibulka